Sparing z Victorią Sulejówek

W dniu 12.03. rozegraliśmy mecz kontrolny z Victorią Sulejówek.

Pierwsza kwarta to bardzo wyrówna gra.Goście nie pozwalali nam na wiele.Dobrze kryli,dużo biegali,a my troszke indywidualnie chcieliśmy grać.Ta kwarta konczy się bezbramkowym remisem.Drugą kwarte zaczynamy grać "swoje".Strzelamy bramke i prowadzimy gre,ale nasz bramkarz popełnia dwa proste błedy przy wyprowadzeniu piłki z pola bramkowego.Victoria strzela dwie bramki i jest 1-2.Kolejne minuty to nasza widoczna przewaga.Kwarta konczy się wynikiem 4-2.Trzecia i czwarta połowa to już wyrażna dominacja "Błyskawicznych".Gramy do boków,wykorzystujemy każdy centymetr boiska,gramy zespołowo,odważnie,konczymy akcje strzałami na bramke.

Efektem tej gry jest 11 strzelonych bramek.Niestety popełniamy też jeden szkolny błąd przy rzucie rożnym.Tracimy bramke strzeloną bezpośrednio z rożnego.Mecz konczy się wynikiem 15-3.

Nasz zespół rozegrał kolejne bardzo dobre spotkanie,każdy gol strzelony był po przemyślanych,zespołowych akcjach.Zawodnicy wiedzieli gdzie mieli być i co zrobić z futbolówką.Cieszy taka gra,cieszy również skuteczność i gra w obronie.Dzisiaj także strzeliliśmy dwie bramki po rzutach rożnych.

Na wyróznienia w tym meczu zasłużyli Karol,Markus,Dawid.Karol twoja gra jest rewelacyjna,środek boiska był twój,Markus wreszcie walczysz,odbierasz duzo piłek,grasz z kolegami,Dawid czyścisz z tyłu wszystko,świetnie wprowadzasz piłe do gry.Brawo ,brawo i jeszcze raz brawo dla całej drużyny.Zespół za dzisiejszy mecz otrzymuje "7".Szkoda tylko,że brak nam dopingu.Ale mysle ,że popracujemy i na trybunach będzie głośno.

Strzelcy bramek:7 Karol,5 Markus,3 Franek.