Sparing z Deltą Warszawa

W dniu 05-04 rozegraliśmy mecz z Warszawską Deltą. Zespół z Mokotowa jest nam dobrze znany z turniejów zimowych.Na hali grało nam się z nimi bardzo cięzko.Przeważnie remisowaliśmy,a póżniej przegrywaliśmy w rzutach karnych.Uczulałem na odprawie przed meczem że musimy zagrać dzisiaj na maksa,aby się zrewanżować.Pierwszą kwarte rozpoczynamy od mocnego "c".W 10 minucie prowadzimy 3-0.Kolejne minuty tej kwarty przynoszą nam kolejne dwa gole.W przerwie mówie chłopca,że gramy super zawody i oby tak dalej.Druga kwarta to ponowne ataki na bramke Delty,które przynoszą trzy bramki.Trzecia i Czwarta to konsekwencja naszej dobrej gry.Strzelamy cztery kolejne gole.Wygrywamy 12-0. Ten sparing pokazał że nasza praca na obozach,treningach przynosi oczekiwane postępy naszej gry.Zespół grał dużo akcji na jednym kontakcie.Niektóre nasze akcje to "stadiony świata",zagrane od bramkarza,obrone,pomoc i napastnika zakonczone bramkami.W dniu dzisiejszym cały zespół zasługuje na "6+".Bramkarz wreszcie rozegrał dobre spotkanie.Był tam gdzie powinien być.Łapał wszystko co powinien łapać,dyrygował obroną,ustawiał krycie.Obrońcy zagrali mądrze,ładnie transportowali piłke do bocznych sektorów boiska.A Dawid przerywał każdą akcje przeciwników.Pomocnicy walczyli,duzo biegali,grali szeroko.Funkcjonował środek pomocy,Karol ładnie dogrywał do boków,i szedł za każdą akcją.Napadzior wreszcie szedł do końca,odbierał piłki,wystawiał na strzały kolegą z drużyny.Marki extra i mam nadzieje że załapałeś naszą gra.

Wielkie gratulacje dla młodych"Blyskawicznych".Dodam że w czterech naszych grach tej wiosny strzeliliśmy 47 a straciliśmy 5 bramek

.Za tydzień kolejna gra kontrolna.Naszym przeciwnikiem będzie Victoria Sulejówek. Strzelcy bramek.4 Jakub Szczepanik(napastnik) 3 Czarek Kuk(lewy pomocnik),2 Rafał Zalewski(prawy pomocnik),2 Karol Kosiorek(srodek pomocy),1 Dawid Stefanyszyn(prawy obrońca).

Zapraszamy do komentarzy

Trener Piotr Cacko