Sparing z Wichrem Kobyłka

W dniu 26.04 rozegraliśmy sparing z Wichrem Kobyłka grupa "Biała".

Mecz rozegraliśmy w Kobyłce na pięknym obiekcie.Stadion robi wrażenie,piękne trawiaste boisko i super pełnowymiarowe sztuczny plac.Aż żal,że mój zespół trenuje na połowie" zmasakrowanego" orlika przy ulicy Targowej.Ale wracając do meczu.Pierwsza kwarta to wyrównana gra obu zespołów.W końcówce tej kwarty udaje nam się strzelić 3 bramki.W drugiej kwarcie gramy super zawody czego efektem jest strzelenie 7 bramek.Trzecia i czwarta połowa to potwierdzenie naszej dominacji na boisku.Mecz konczy się naszym wysokim zwycięstwem 20-1. Nasi młodzi zawodnicy potwierdzają w kolejnej grze,że gramy coraz lepiej,ładnie dla oka i co najważniejsze skutecznie.Zespół w tym meczu pokazał dużą mądrośc gry(,graliśmy na bardzo szerokim boisku),wykorzystywaliśmy boczne sektory.Wyglądało to naprawde dobrze.

Kolejny ważny fakt to,to że na tych bokach sa ustawieni nasi "błyskawiczni"i wiedzą co mają zagrać,jak przetransportować piłke w pole karne.Cieszy również że już nie pchamy każdej "gały"do przodu.Wiemy,że za plecami są obrońcy i bramkarz.Brawo,brawo i jeszcze raz brawo. Dodam iż w zespole jest super atmosfera,chłopcy się wspierają,podpowiadają sobie,tworzą monolit.Czego przykładem w tym meczu była pełna akceptacja drużyny,że rzut karny strzelał Alan(bramkarz).Oczywiście strzelił bramke.Radośc po tym golu była bezcenna.

Pochwalić należy cały zespół,na szczególną pochwałe zasłużyli Rafał(Laska)i Kuba (Kosior).Rafał byłeś u "siebie" cała dzisiejszą gre.A Kosior grał bardzo odważnie,grał z Alanem,wychodził do boku,ładnie wprowadzał piłeczke do gry.

Strzelcy bramek:Karol 6,Kosior 3,Dawid 3,Markus 3,Franek 1,Dominik 1,Krzyś 1,Czarek 1,Alan 1.

Zapomniałbym dziękujemy rownież za gorący doping i super atmosfere na trybunach rodzicą.Trener Piotr.