Sparing z Dolcanem Ząbki

Sparing  z Dolcanem Ząbki

Ząbki przywitały nas deszczem i wiosenną burzą.Naszczęscie bez "błyskawic".

Pierwszą kwarte zaczynamy grać spokojnie,konsekwentnie budujemy akcje,czego efektem są trzy bramki strzelone przez nasz zespoł.Kwarta konczy się naszym prowadzeniem 3-1.Druga kwarta to znowu super gra,sporo podań do bocznych sektorów i kolejne 3 bramki.po dwóch kwartach prowadzimy 6-2.Trzecia część meczu to rewelacyjna gra.zespół dominuje na placu gry,staramy się tak konstruowac akcje , aby każdą konczyć strzałem na bramke przeciwnika.Prowadzimy już 9-2.Czwarta kwarta to dość wyrównana gra.Strzelamy jedną bramke z rzutu wolnego,który wykonujemy z środka boiska.Strzelcem tej pięknej bramki jest nasz "Kosior".Mecz wygrywamy zasłużenie 10-2.

Zespół zagrał kolejne super zawody.Nasz dzisiejszy przeciwnik to naprawde dobra drużyna.Faktem jest to że młodzi "błyskawiczni"opanowali wszystkie sektory boiska.Cieszy mnie,że chłopcy wiedzą już jak sie ustawić i gdzie zagrać futbolówke aby ta wpadła do bramki.Cieszy także wykonywanie stałych fragmentów gry.Dzisiaj strzeliliśmy z kornela 2 bramki(jedna z "lini" a druga z krótkiej piłki zagranej do bocznego sektora)oraz jedną z rzutu wolnego.

Brawo,brawo,brawoi jescze raz brawo.Muszę dodać że jestem dumny ze swojego zespołu jak gra,jak walczy i jaką jesteśmy fajnie zgraną ekipą.Gramy ładnie dla oka oraz efektywnie.

DZISIAJ CHCE WYRÓŻNIĆ CAŁA DRUŻYNE.Zawodnicy za ten mecz otrzymują ocene 10.

Dziękujemy również rodzica za doping z trybun.Wasze wsparcie jest bardzo ważne.Wielkie dzięki wam że razem tworzymy rewelacyjną drużynę.Pamiętajcie MAMY,że zbliża się wielki mecz z waszymi pociechami.Może jakiś trening... Strzelcy bramek:4 Jakub Kosiorek,3 Karol Kosiorek,3 Jakub Szczepaniak.