Mecz Rodzice kontra Dzieci

W dniu 26-06 rozegraliśmy dwa mecze z Rodzicami.

Pierwszym przeciwnikiem moich chłopców byli Tatusiowie.Mecz od pierwszej do ostatniej minuty pokazał jak wiele pracy czeka "starszych"zawodników

.Panowie byli mało zorganizowani na placu gry.Holowali piłe,grali indywidualnie,a kondycja była daleka od zadowolającej.Natomiast nasze gwiazdy grały podaniami,zespołowo.Czego efektem jest wygrana 6-4.Brawo za walke i wygraną.

Po tym meczu czekał nasz rewanż z Mamami.

Mamy dość szybko tracą dwie bramki.Ale determinacja i ładna składna gra w pierwszej połowie daje Mamą prowadzenie 3-2.Druga połowa przynosi nam kolejne bramki i ładna kombinacyjną gre obu zespołów.Wynik do końca jest otwarty.Na dwie minuty przed końcem pojedynku jest wynik 5-3 dla chłopców.Zawodniczki ataują całym zespołem i strzelają bramke.Jest już 5-4.Chłopcy mają kłopoty z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.Sędzia ogłasza ,że do końca pozostaje 1 minuta gry.W ostatniej akcji meczu sędzia dyktuje rzut karny dla Mam.Egzekutorem jedenastki jest Mama naszego bramkarza.Niestety przestrzeliła i chłopcy cieszą się z wygranej.

Mecze pokazły jak wiele pracy wykonały nasze dzieci,jak bardzo angażują się w każda gre.Tatusiowie leżeli na ziemi wiele razy,a nawet robili fikołki aby udowodnić swoją przewage.Ale Panowie powiem tak,macie od kogo się uczyć.

Mamy kolejny raz zagrały super zawody i zabrakło szczęścia do remisu.Bije wam wielkie brawa za waszą walke i fajną gre.

Dzięki wszystkim za miłe chwile,za wylany pot na boisku i super zabawe.