Turniej o puchar Dyrektora P&G dla rocznika 2004

W dniu 14.06 braliśmy udział w turnieju rocznika 2004 o puchar Dyrektora P&G.W turnieju brało udział 8 drużyn.Zostaliśmy przydzieleni do grupy B.(pózniej jak się okazało dużo mocniejszej). Pierwszy mecz gramy z Bks Bemowo.Mecz gramy dobrze,ale po błędzie obrońcy tracimy bramke.Do końca tego meczu przeważmy,ale bramki nie udaje nam się strzelić.Drugi mecz grupowy gramy z Junakiem Warszawa(zwyciężca turnieju).Od pierwszej do ostatniej minuty prowadzimy gre.Gramy ładnie,kombinacyjnie.Obijamy poprzeczke i słupek,ale futbolówka nie trafia w siatke.Mecz remisujemy będąc wyrażnie lepszą drużyną.Czekając na kolejny mecz oglądamy mecz pomiędzy Junakiem a Bemowem.Liczymy ,że chłopcy z Bemowa wygrają swój kolejny mecz w grupie.Ale trener zespołu,pewny juz awansu do 1/2 finału wystawia drugi skład.Junak wygywa ten pojedynek,a nam zostaje bój w grupie o 3 miejsce.Wygrywamy z Advitem Wiązowna I po dobrym meczu 3-0.Zostaje nam gra o miejsca 5-8.

Pierwszy mecz gramy z Sercem Falenica.Mecz to jednostronny pojedynek.Wygrywamy 5-0.

W meczu o 5 miejsce gramy ponownie z Advitem I.W pierwszych minutach meczu gramy dość nerwowo.Mało składnych akcji.Robimy zmiany w ustawieniu które przynoszą efekt strzelonych 2 bramek.Wygrywamy 2-0 i zajmujemy 5 miejsce w zawodach.

Turniej ten pokazał nam ,że z chłopcami starszymi potrafimy również nawiązać rywalizacje.Musimy sie tylko nauczyć,że grając z rocznikiem 04 musimy grać więcej piłką,a mniej grać jeden na jeden.Ponieważ fizycznie jesteśmy wyrażnie słabsi,każdą "przebitke" przegrywamy.W całym turnieju straciliśmy 1 bramke,a zajeliśmy 5 miejsce.Troszke szczęscia nam zabrakło.Ale chłopcy głowy do góry dla mnie byliście najlepsi a nasze miejsce w dniu dzisiejszym o niczym nieświadczy.Brawo za walke,brawo za serducho,brawo za gre zespołową.Szkoda mi bardzo,że nasz zespół grał dzisiaj bez 3 podstawowych zawodników.Mam nadzieje,że w kolejnych grach będziemy w pełnym składzie.

W meczu finałowym zagrały drużyny z naszej grupy eleminacyjnej tj.Junak z Bks Bemowo.

Wygrali zawodnicy z Warszawskiego Junaka 2-0.Trzecie miejsce w turnieju zajeła "Błyska" 04.

Dodajmy iż najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawidek zwany "Stefanem".

Strzelcami bramek: Dawid 4 Karol 2 Kosior 1 Franek 1 Kacper1 Markus1

Trener Piotr