Rozegraliśmy mecz kontrolny z Junakiem Warszawa. Odprawe meczową zaczeliśmy od ustalania wyjściowego składu.Musieliśmy załatać "dziure" na lewej obronie,poniewaz nasz podstawowy zawodnik Jakub Kosiorek jest chory.(życzymy "kosior" zdrówka,i wracaj jak najszybciej) Zaczynamy: Bramka Alan Obrona Prawa strona Franek,lewa dajemy szanse debiutu Czarkowi Kukowi. Pomoc Prawa strona "Stefan",środek Karol,lewa strona Rafał. Atak "Markus" Pierwsza kwarta to bardzo zła gra naszych zawodników.Mało gry zespołoewej na którą kłade wielki nacisk. Druga kwarta to juz fajna kombinacyjana gra naszych zawodników.Aczkolwiek mało gry z pierwszej piłki. Kolejna kwarta to super gra naszego najmłodszego wychowanka Hubcia Kubiaka(rocznik 2007),gra jako napastnik. Po jego grze na jeden kontakt i trzech asystach strzelamy trzy gole.Dodam,że cały mecz kontrolujemy,Junak gra z kontry. Czwarta ostatnia kwarta to potwierdzenie naszej przewagi i dobrej gry. Mecz konczy sie wynikiem 8-2. Strzelcy bramek .4 Karol Kosiorek,3 Rafał Zalewski,1 Dawid Stefanyszyn. Dodam że mecz graliśmy przy padającym deszczu,śniegu,i silnym wietrze. To nasz kolejny sparing tej "wiosny",który wygrywamy dość pewnie(Markowi pokonujemy 15-2). Ale oczywiście były błedy,które musimy wyeliminować.Cieszy postawa debiutanta oraz Hubcia.Brawo chłopcy za walke i dobrą gre.Trener Piotr.