Respect Cup Białołęka Respect Cup Białołęka - rocznik 2005 1 lutego · · Miejsce wykonania: Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Światowida 56 Błyskawica wygrywa i zgarnia całą pulę nagród ! Poniżej relacja trenera z tego wydarzenia. "Na odprawie przed turniejem trochę dla żartu powiedziałem drużynie,że chce dzisiaj zdobyć medal, ponieważ mój synek kończy roczek.Chłopcy odpowiedzieli trenerze spoko zrobi się. A więc po kolei. W grupie pierwszy mecz rozegraliśmy z Józefovią Józefów.Wygrywamy 2-0. Kolejny mecz gramy z Unią Warszawa.tu także wygrywamy 2-0. Trzeci mecz gramy z drużyną Wichru Kobyłka.Sytuacja w grupie ułożyła tak,że zwycięstwo daje nam już pewny awans do półfinału zawodów.Zaczynamy ospale,oddajemy inicjatywę drużynie z kobyłki.Po kolejnej akcji przeciwnicy zdobywają bramkę.szok. Ale zespół dosłownie po minucie zdobywa bramkę na 1-1.kolejne minuty to super gra,czego efektem jest wygrana 6-1 i awans.Ostatni mecz w grupie gramy z Victoria Sulejówek.strzelamy dość szybko bramkę na 1-0 i kontrolujemy przebieg meczu.Zawodnicy z Sulejówka kontrują.po jednej z takich akcji strzelają gola na 1-1.Takim wynikiem kończy się ten mecz. W grupie zdobywamy 10 punktów,strzelamy.11 bramek,tracimy 2. Zajmujemy pierwsze miejsce. Półfinał gramy z zespołem Młode Orły Mińsk Mazowiecki. Całe spotkanie gramy spokojnie ,konsekwentnie budujemy akcje od swojej bramki,czego efektem sa trzy gole i awans do finału turnieju. W finale gramy kolejny raz z rywalami z eliminacji czyli z drużyną z Sulejówka. W szatni mówimy sobie że to ostatnia gra w dniu dzisiejszym i gramy na maksa. Całe spotkanie przeważamy,gramy piłką,budujemy super akcje grane na jeden dwa kontakty. Strzelamy trzy bramki,i wygrywamy te spotkanie a zarazem cały turniej. Podsumowując zawody,nasi młodzi piłkarze zagrali rewelacyjnie. W dniu dzisiejszym powinniśmy zmienić nazwę z Błyskawicy na Tornado lub Tajfun. Chłopcy potwierdzili potencjał jaki mają, zaczęli grać zespołowo,budowaliśmy akcje od obrońców,nie baliśmy grac się z tyłem,nasi obrońcy zagrali bezbłędnie,a napastnicy skutecznie. W całym turnieju zdobyliśmy 17 goli,straciliśmy 2.Wygraliśmy 5 meczy,a jeden zremisowaliśmy Dodajmy iż zgarnęliśmy także wszystkie indywidualne nagrody. Najlepszy bramkarz Alan Gwizdon Najlepszy zawodnik Jakub Szepanik(nasz nowy zawodnik) Król strzelców Dawid Stefanyszyn. Wielkie brawa dla całej drużyny. Dziękujemy również Rodzicom za wspaniały doping. Dziękuje zarządowi klubu,za warunki jakie nam oferuje a przede wszystkim za pełna autonomie. Zapomniałbym dzięki chłopcy za medal dla mojego synka i oczywiście super grę. Trener Piotr.