Podsumowanie sezonu 2013/14

Za nami sezon 2013/14. Był to wazny rok trenowania.ponieważ od września zaczynamy poważną zabawe z piłką.Po raz pierwszy będziemy brali udział w rozgrywkach ligowych organiziwanych przez MZPN.

Swoją dyspozycje i forme udowodnią Ci ,którzy przykładali się do zajęć oraz angażowali się w 100%

. Moi zawodnicy przez ostatni rok poczynili ogromny postęp w każdym elemencie gry.Wiemy juz co to boczny sektor boiska,jak poszczgólne formacje mają poruszać się po boisku.Wiemy również ,że w piłke gramy zespołowo a nie indywidualnie.Poprawiliśmy gre we wszystkich formacjach.gramy dużo akcji na jeden ,dwa kontakty.

W sezonie 2013/14 rozegraliśmy na wiosne 10 oficjalnych gier kontrolnych,oraz mnóstwo turniejów(halowe i na powietrzu).Wszystkie sparigi wygrane,a w turniejach zawsze na podium.(oprócz turnieju dla rocznika 04).W 10 sparingach strzeliliśmy 125 goli a strzaciliśmy 17.To cieszy.

Przypomnijmy sobie niektóre wyniki i radość chłopców po wygranych

BŁYSKAWICA -GWARDIA 5-3.(Gwardia wygrała turniej Deichmana)

BŁYSKAWICA - 9 SIEDLCE 4-3

BŁYSKAWICA -DOLCAN 10-2

BLYSKAWICA -DELTA 12-0.

BŁYSKAWICA -WICHER 21-1

Rekordowa wygrana z Uks BRÓDNO 22-0.

Nie raz po tych meczach zakręciła się łezka w oku.

Przed nami miesięczna przerwa.Ale to nie oznacza,że macie leniuchować każdy z was musi godzine dziennie poświęcić na zabawe z piłką(żonglerka).

W sierpniu czeka nas wyjazd na obóz do Malborka.Wierze,że każdy z was będzie trenować sumiennie,i angażował się,aby być jeszcze lepszymi zawodnikami oraz drużyna.

Dziękuje chłopcy za pot wylany na treningach i dużą frekfencje.Dziękuje również rodzicą za zaufanie,pomoc przy turniejach,w transporcie dzieci na mecze oraz za doping.

Trener Piotr