Dziewiaty dzień obozu
W dniu dzisiejszym odbył się ostatni rozruch poranny.Poranny trening to głównie utrwalanie ćwiczeń i schematu które robiliśmy w ostatnich dniach.Po obiedzie i leżakowaniu rozegrali grę kontrolna z Pomezania Malbork rocznik 2004.Pierwsza kwarta to bardzo wyrównana gra.Akcja za akcję, bramka za bramkę. Kwarta kończy się remisem 2-2.Druga kwarta to słaba gra.Przeciwnicy wygrywają po tej połowie 5-2. Trzecia i czwarta część meczu to już fajna gra naszych błyskawicznych. Strzelamy 6 bramek po ładnych akcjach.Mecz kończy się remisem 8-8.
Cieszy walka, zaangażowanie jak również budowa akcji.Martwi dość duża nie dokładność podań. Nasi chłopcy są juz potwornie zmęczeni , odczuwamy trudy obozu a do tego graliśmy z drużyną starsza.I powiem ze nie było tego widać na placu gry.Musze wyróżnić Piotra i Dawida.W tym meczu to oni byli tym motorem napędowym. Cała drużyna zagrała dobre zawody.
Po sparingu poszliśmy zwiedzać zamek w Malborku.Zawodnicy słuchali przewodnika z wielką uwagą i chętnie zwiedzali kolejne wystawy.Po zwiedzaniu zamku chłopcy kupili pamiątki i udaliśmy się na kolacje.Po kolacji jak zawsze kompiel i parę minut wolnego czasu.Jutro ostatni dzień treningowy i prawdopodobnie zagramy sparing z drużyną z Morąga rocznik 2004.
Strzelcy bramek Piotr 6.Marki 1.Czarek 1.