Drugi dzień obozu

W dniu dzisiejszym wstaliśmy o godzinie 07.00.Poranny rozruch, śniadanie, sprzątanie pokoi i pierwszy trening.Na którym to ćwiczyłem głównie przyjęcie i dokładne dogranie piłki na nogę kolegi.Trening zakończyliśmy meczykiem i zabawa w króla strzelców. Popołudniowy trening to test. (bieg na czas).1 miejsce zajął Dawid.2 Kacper, a 3 Markus.Koncowka zajęć to gra w dziadka i strzały w poprzeke.Po kolacji udaliśmy się na odprawę. Oglądaliśmy mecz z Gwardia oraz omawialismy nowe schematy gry.Musze dodać że na pozycji Karola gra Marki.Takze sporo rozmawialiśmy na temat poruszania się na tej pozycji.Po odprawie kompiel i oglądanie meczu w tv Real Sevilla. Pierwszy sparing gramy w czwartek z AS Malbork.Pozdrawiamy i czekamy na komentarze.