Turniej w Dobrym W dniu 23.03 nasz najmłodszy zespół uczestniczył w turnieju piłki nożnej w Dobrym dla rocznika 2004. Nasi chłopcy zaczeli rywalizacje w grupie "A" z zespołem z Łochowa.Zaczeliśmy ten mecz bardzo dobrze,graliśmy zespołowo,strzelamy bramke w 2 minucie gry.Później to co się dzieje na parkiecie hali w Dobrym poprostu mnie przeraża.Nasi przeciwnicy chyba nie chcieli grać w piłke tylko nas w brutalny sposób wykluczyć z tej imprezy.(Jakub Kosiorek został rzucony na naroznik ściany hali.Dodam już że w tych zawodach nie zagrał,a na plecach ma koszmarną szrame)).Musimy też powiedzieć że pan sędzia tych zawodów był bierny.Ale wracając do naszej gry po tej sytuacji nasi zawodnicy wyraźnie zaczeli grać bardzo zachowawczo,zaczeliśmy sie bać grania.Przegraliśmy ten pojedynek 3-1.Kolejna gra w grupie to nasze zwyciestwo 4-2.Nastepny pojedynek gramy z gospodarzami turnieju.(zwycięzcami turnieju) 0-3.Zajmujemy w grupie 3 miejsce.Zaczynamy rywalizacaje o miejsce 5-8.Powiem tak ze mój zespół nadal ma problem z gra,chyba wynika to z brutalnej gry naszych przeciwników.Przegrywamy mecz 4-2.Pozostaje nam mecz o 7 miejsce.Nasi "Błyskawiczni" zaczynają grać wreszcie swoje,czyli klepe na dwa kontakty z wyjściem na pozycje.Wygrywamy to spotkanie 7-0 i zajmujmy 7 miejsce w turnieju.Ten mecz zagralismy na zupełnym luzie,pokazaliśmy nasze wszystkie atuty. Podsumuwując zebraliśmy kolejne cenne doświadczenie,zobaczyliśmy że gra fer play nie zawsze jest przestrzegana.Te zawody graliśmy także w nowym ustawieniu czyli 4 plus 1.A hala na której nam przyszło rywalizowć była poprostu bardzo "mała.Brawo chłopcy za te zawody,za wole walki.Ostatni mecz kolejny raz pokazał że jest potencjał, i super zespół.Zdobyliśmy kolejne doświadczenie i przekonaliśmy sie jakie jest nastawienie drużyn z okręgu grających z drużyna z wawy.Brawo i jeszcze raz brawo.Trener Piotr.