Sparing z Gwardią Warszawa

Dnia 22.05 rozegraliśmy mecz sparingowy z Gwardią Warszawa.

Na odprawie przed meczem mobilizowałem i uczulałem swoich zawodników,że gramy jedną z lepszych drużyn w Polsce w tej kategorii wiekowej.Prosiłem także a walkę na każdym centymetrze boiska.

Pierwszą kwartę gramy spokojnie,ku mojemu zdziwieniu to my prowadzimy grę i strzelamy bramkę na 1-0.

Druga kwartę zaczynamy konsekwętnie grać do boków,staramy się dużo strzelać czego efektem jest gol na 2-0.

Trzecia kwarta to wyrażna przewaga młodych "Błyskawicznych".Niestety tracimy bramkę po naszym błędzie.W tej kwarcie mieliśmy wiele doskonałych sytuacji do podwyższenia wyniku,ale futbolówka ocierała słupki,poprzeczki bramki Gwardzistów i nie chciała wpaść do bramy.

W czwartej kwarcie robię dwie zmiany w wyjściowej "6".Na prawej pomocy gra "mędrzyk" a napadziora nasz nowy zawodnik Piotrek.Nasi chłopcy grają rewelacyjnie a Mędrzyk strzela 2 bramki i prowadzimy już 4-1.Gwardia z karnego strzela bramkę i jest 4-2.Proszę zawodników nadal o spokojną konsekwentną bez nerwów grę.Mecz kończy się naszym zasłużonym zwycięstwem 5-3.

Ten mecz pokazał ,że nasza praca na obozach i treningach przynosi efekty,że drogę jaką obraliśmy przynosi nam cele jakie sobie stawiamy.Zawsze mówimy sobie że najpierw zabawa,mobilizacja i dobra gra,a wynik przyjdzie sam.

Chłopcy wielkie brawa za ten mecz,ale również za pot wylany na treningach i waszą prace.

Obrana zagrała dzisiaj rewelacyjnie.Dawid i Kosior tworzą super duet,praktycznie nie do przejścia.

Pomoc z Karolem W środku gra extra,dużo biega,walczy. Napad w tym meczu to był taki napad jaki chce widzieć w każdym meczu.