Ósmy dzień obozu Na porannym treningu nastąpiła nie oczekiwana zmiana Trenera.Ale od początku.Na porannej zaprawie Kosior opowiedział nam o swoim śnie. Opowiadał jak to był trenerem piłki nożnej i jak prowadził zajęcia. Nie wiele myśląc wprowadziliśmy to w życie. Zabawy i śmiechu było co nie miara.Ale ogólnie poradził sobie super i wystawiam mu 6 za prowadzenie druzyny. O godzinie 15.30 rozegralismy dwumecz. Graliśmy z dwoma zespołami 2x15min. Pierwszym naszym przeciwnikiem był z zespół z Elbląga. Zespół dobry, ładnie grający piłka. Moi chłopcy zagrali bardzo dobrze.Wygrywamy 8-1.Drugi mecz gramy z AP Malbork.Tu również gramy super piła na dwa kontakty z wyjściem na pozycję. Wygrywamy 11-0.Po kolacji udaliśmy się na basen.Po ciężkim dniu takie odprężenie było wskazane .Chłopcy popływali i świetnie się bawili. Po basenie było jeszcze parę minutek wolnego.Jutro gramy kolejny sparing z Pomezania Malbork 04. Strzelcy bramek w dzisiejszych grach .Dawid 4.Piotrek 5.Czarek 4.Medrzyk 3.Marki 2.Franek 1.