Czwarty dzień obozu

W dniu dzisiejszym wstaliśmy 30 min później niż zwykle czyli o 7.30.

Poranek przywitał nas deszczem.Musielismy zrezygnować z zaprawy porannej.Na szczescie po śniadaniu przejasnilo się a My udaliśmy się ma sparing z AP Malbork.

Zaczynamy Bramka Alan.Obrona Kosior i Stefan.Srodek pomocy Marki.lewa strona Czarek, prawa Mędrzyk , napastnik Piotrek.

Blyskawiczni rozegrali znakomite zawody.Od pierwszej minuty dyktowalismy warunki gry.Caly mecz staraliśmy się grać to co trenowalismy na ostatnich treningach.Wygladalo to dobrze a wynik mówi wszystko.Moi zawodnicy wygrali 25-1.

Drugi trening w dniu dzisiejszym przebiegał w świetnej atmosferze.Trenowalismy głównie strzały na bramkę. Na koniec rozegralismy 30 min grę.

Po treningu udaliśmy się na zakupy.Po zakupach kibicowalismy naszym starszym drużyna z rocznika 03 i 01 które to grały swoje gry kontrolne. Po kolacji na odprawie omówilismy meczyk i ustaliliśmy ze naszym kapitanem będzie nadal Karol.

W dzisiejszej grze na bramce swoj debiut zaliczył Kasper.

Strzelcy bramek: Piotr 6, Czarek 4, Marki 4, Franek 3, Mędrzyk 3, Kacper 3, Rafał 2, Gaju 1.

Zapraszam do galerii tam jest wiecej zdjęć z naszymi pociechami